Spermarajongók fóruma
Témavezetőspermike
Sziasztok.
Azért indítottam a fórumot, hogy kötetlenül lehessen beszélgetni spermával kapcsolatos vágyakról, élményekről, testre-, arcra-,szájba élvezés, nyelés, bukkake parti témában.
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
74
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

12
A párom nem szereti, én annál inkább.
Nem a legfinomabb csemege, de tudom milyen jó érzés a másiknak, ezért megteszem. Imádom látni az arcán, mennyire élvezi, amikor megfogja a fejem és a lüktető farkából a torkomra küldi az összes anyagot.
Az övé kicsit keserű, sok kávé és cigi, de engem nem érdekel, nem zavar. Az utolsó cseppet is kiszívom belőle, szépen a nyelvemre fejem és lenyelem. 
Hármas felállás pórólhatja esetleg, amikor én is szopok, engem is szopnak szemből. 
Ehhez viszont szervezés kell, nemcsak előkapom, akár többször egy nap. Az sem biztos, úgy szopnak ahogy szeretem.
Sziasztok ! Én is imádom a gecit, sokszor élvezek a számba,és nyállal keverve izlelem aztán nyelem  mmmmmmmmmm !
előzmény
Válasz a(z) 44. üzenetre: Volt ilyen csajom nekem is anno.
előzmény
Válasz a(z) 68 üzenetre: 
Én is naponta leszopnám magam,de sajnos nekem sem megy.
előzmény
Válasz a(z) 66 üzenetre: 
Egyetértek!
előzmény
Önmagában ez nem baj, mindenkiben van valamennyi a másik nemből.Gondolom akkor a nőket mennyire izgatja.
előzmény
Válasz a(z) 69 üzenetre: 
szeretem  kispöcsű pasikat szopatni.
előzmény
Válasz a(z) 68 üzenetre: 
Én próbáltam régen, de sajnos nem érem el, túl kicsi
Saját farkam szeretném kiszopni. Dupla élvezet.
előzmény
Válasz a(z) 66 üzenetre: 
Én is egy csomó spriccelést felveszek telóval, szeretem visszanézni.
előzmény
Válasz a(z) 65 üzenetre: 
Válasz a(z) 65 üzenetre: 
Engem is izgat , szeretem látni. De ugyanígy szeretem másét is nézni :) .
 
Mást is izgat a saját sperma kilövellésének látványa ?
előzmény
Válasz a(z) 20 üzenetre: 
Basszus és tényleg. :) undort legyőzve kóstoltam meg és valóban elveszi a joghurt enyhe savasságát, semmi mellékíze nincs.
előzmény
Válasz a(z) 61 üzenetre: 
Ezek szerint nem szereted szájba kapni. Az íze szerintem eltérő, de ezt a nők jobban tudják.Volt egy munkatársnőm aki spermával kente az arcát, azt mondta az a legjobb.
Imádom mikor a csajom mellein látom még mikor teleélvezem a pináját!
Én is szeretem a gecit a puncimon, cicimen, seggemen, segglyukamon... nyelni, az ìzét nem szeretem, de szerencsére eddig senki nem erőltette.
Sziasztok!

Nagyon szeretenék gecis pinát kinyalni.
Már van tapasztalatom ebben, és nagyon tetszett, izgatott.

Ha tudna valaki segiteni ebben, megköszönném.

előzmény
Válasz a(z) 58 üzenetre: 
Én inkább a magamét nyalnám le, azt is elméletileg.
előzmény
Válasz a(z) 55 üzenetre: 
Igen....ez a fétise.
A(z) #57 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
előzmény
Válasz a(z) 51 üzenetre: 
Spriccelnék is és nyalnék is.  :-P
előzmény
Válasz a(z) 51 üzenetre: Valaki ráélvez a nunidra, a párod meg lenyalja ? Nem semmi.
előzmény
Válasz a(z) 51 üzenetre: 
Ez irigylésre méltó, hogy ilyen őszintén meg tudjátok beszélni legtitkosabb vágyaitokat és teljesítitek is egymásnak.
Tegnap kaptam három adag friss meleg gecit, egyenesen faszból:)
De nagyon szívesen kipróbálnám magam, mennyit spermát tudok meginni! Nézem a PremiumBukakke filmeket, ahol 40-50-100 adag spermát lőnek a lányok arcára, szájába és ők nyelik isszák. Mindig a helyükbe képzelem magam, míg elfolyik a kis pisilőm
Azt vettem észre magamon, h. egyre több videót nézek a neten amiben érett nők szopnak és nyalják, szívják, nyelik az ondót.Nagyon vonzó látvány.
A férjem szereti lenyalni a puncimról más spermáját. A sajátját nem tudja mert mikor elélvez elillan a vágya. Nehéz találni hozzá megfelelő partnert aki mindennek megfelel.
Sziasztok. Kifejezetten szeretem ha a szàmba élveznek,és azt lenyelem.
Engem az izgat leginkább ebben a témában ha látom, h. a partnert felizgatja amikor látja, h. kilövell.A reakciója fontos visszajelzés.
előzmény
Válasz a(z) 45 üzenetre: 
Köszi, hogy megosztottad a véleményed, végre egy hölgy, aki be meri vállalni!
Az ízét is szereted vagy csak az élményt, hogy a szádban sülnek el? Ha szereted az ízét, melyik jön be jobban, a friss naponta csapolt, vagy az akár több napig nem ürített, sűrű? Ételben is kóstoltad már esetleg vagy csak közvetlenül fogyasztottad?
előzmény
Válasz a(z) 46 üzenetre: 
Oda spriccelnék én is szivesen és utána lenyalnám. Utána meg jöhet a 69.
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
Szeretem
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
Szasztok, úgy kezdődött, hogy megkérdeztem az asszonyt , milyen ízű a geci, erre leszopott, s átengedte a számba a gecim , egy csókkal. Mondhatom szuper volt. Még azon az éjjel ráült a számra, hogy nyaljam ki a pinájából a gecit.
Én is imádom végig szopni. Nincs is
annál jobb mint amikor élvez a partner s szádba 
előzmény
Válasz a(z) 37 üzenetre: 
Irigyellek, szeretnék én is ilyen szopatót! Valahogy én meleg ételben, italban nem annyira szeretem a gecit, mint hideg ételben. Pl. szendvicsben, vagy akár fagyiban. De egy időben simán egy kettévágott zsemlére verték rá a farkukat nekem a fiúk és azt ettem. Szerettem
A(z) #41 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
Én teljesen hetero vagyok, de a kilövellő sperma látványa szerintem is vonzó.
előzmény
Válasz a(z) 30 üzenetre: 
Én is rendszeresen nyalogatom le a kezemről a sajátomat.
Dunántúlon nagyon szívesen lennék bukkake parti , passzív, fasszopó, gecinyelő alanya! Utazni tudok.
Nekem van egy szopatóm, akihez mindig úgy kell mennem, hogy előtte veszek egy sajtburgert. Megszopat, de élvezés előtt kihúzza a faszát a számból, beleveri a nagy adag, sűrű gecit a sajtburgerbe és ott előtte meg kell ennem......
előzmény
Válasz a(z) 26 üzenetre: 
nem sajna de egyszer kipróbálnám , olyanon voltam hogy egyszere  3 férfit szoptam felváltva , és kézzel , néha 2 fasz is volt a számba de egyenként a számba engedték és nem az arcomra , 
én is imádom mikor a torkomra spriccel a sperma aztán kihúzom a számból és az arcomra spricceltetem a maradékot, egyszer alig bírtam kinyitni a szememet a sűrű gecitől ,de én a keveset is megbecsülöm .savanykás édes hmm de fincsi a keserűt is lenyelem de az nem annyira finom
foci#34
szia mindenkinek én úgy kerültem közel a farokhoz hogy sokat buliztunk a nejemmel közösen ahol előttem dugták én meg közeben nyaltam neki amit élvezet nagyon és amikor tele élvezték én nyaltam tovább és nagyon finomnak éreztem az izét a spermának
 
előzmény
Válasz a(z) 32 üzenetre: 
Nem nagyon tolonganak ezt furcsának tartom-nem csak ffi oldal ez.
előzmény
Válasz a(z) 31 üzenetre: 
Szerintem többségüket nem a sperma izgatja, hanem a szép farok és az élvezet, amit nyújt. De hallgassuk meg a hölgyeket erről...
Miért nincs itt nő ? Őket még inkább izgatja.
Sziasztok ! Én abszolút hetero vagyok, de a sperma kilövellés engem is izgat, a sajátomat szívesen nézem, nyalom az ujjamról.Izgató az íze.
előzmény
Válasz a(z) 28 üzenetre: 
Én azt még nem tapasztaltam meg,hogy milyen ha az arcomon folyik, de az kellemes volt amikor a partnerem spermája a kézfejemen folyt le egy kiadós kézimunka után.
Imádom amikor az arcomra spriccel a geci és érzem az állagát az illatát és folyik le el tudok élvezni rá
előzmény
Válasz a(z) 25 üzenetre: 
Ez igy igaz! Főleg a friss és sűrű krémesnek van igazán erőteljes illata. Egy hosszú spriccparty közben nem csak alátvány és hangok izgatják az embert hanem a kilövellt és száradó sperma illata is.
Sziasztok
Örülök, hogy végre beindult itt az élet.
Bukkake partiban volt már valaki?
sziasztok engem is nagyon izgat a sperma, a sperma illatára azonnal felizgulok. az első alkalommal mikor férfival voltam, ő  lehúzta a nadrágját és az álló faszának a bódító eőrs sperma illata megcsapott , kész voltam , azóta imádom a pasi szexet ma is ha ha megcsap a sperma illata kész vagyok és az csinálhatnak velem amit akarnak.
Én jobban szeretem ha egyből melegen a számba vagy a torkomba lövik és úgy ízlelgethetem és nyelhetem le.
előzmény
Válasz a(z) 22 üzenetre: 
Első alkalommal nem tudtam, csak amikor megettem és mindenki rajtam röhögött, akkor mondták el.
előzmény
Válasz a(z) 21 üzenetre: 
És tudtad előre, hogy benne van, vagy csak utólag mondták meg?
előzmény
Válasz a(z) 18 üzenetre: 
Fordítva történt, az én kajánba tettek spermát
előzmény
Válasz a(z) 19 üzenetre: 
A joghurtból nem lehet kiérezni az izét.  Sőt finomabb lesz tőle.
előzmény
Válasz a(z) 18 üzenetre: 
Magamon már próbáltam (pl. kávé), érezni az ízét, így nem tudod átverni a másikat, hogy ne venné észre. Hacsak nem egy komplett bogrács pincepörköltbe vered bele :D
Keverte valaki a spermajat mas italába, ételbe?
Izgalmas lehet latni, amikor jo izüen isza/eszi.

12
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.